NASZE AKTUALNOŚCI

Święta to nie stół i ozdoby, a ludzie z uśmiechami i ciepłymi spojrzeniami. Ludzie są w Święta najważniejsi "
14.12.2021r . w Gminnym Ośrodku Sportowo Wypoczynkowym w Łopusznie odbyło się Spotkanie Opłatkowe z mieszkańcami Gminy Łopuszno .

Czytaj więcej: SPOTKANIE OPŁATKOWE

Do dyspozycji Państwa mamy  nowo otwarte parterowe domki rekreacji indywidualnej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. W skład kompleksu wchodzi 5 domków z pełnym wyposażeniem: salon z aneksem kuchennym, łazienka dostosowana dla osób niepełnosprawnych, salon z aneksem kuchennym, oddzielna sypialnia oraz zadaszony taras.

Czytaj więcej: Nowo otwarte domki rekreacyjne

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO  O PUCHAR STAROSTY KIELECKIEGO

 

02.10.2021 r.
Hala Sportowa w Powiatowym Zespole Szkół w Łopusznie Godz. 10.00

Attachments:
FileDescriptionCreatorFile sizeCreatedLast modified
Download this file (REGULAMIN-TURNIEJU-TENISA-STOLOWEGO.pdf)REGULAMIN TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR STAROSTY KIELECKIEGOREGULAMIN TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR STAROSTY KIELECKIEGOSuper User120 kB2021-09-17 19:262021-09-17 19:26
Download this file (ZGLOSZENIE.doc)zgłoszeniezgłoszenieSuper User162 kB2021-09-17 19:272021-09-17 19:27

Czytaj więcej: TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Z uwagi na intensywne opady deszczu w ostatnim czasie i niestabilną pogodę jesteśmy zmuszeni odwołać jutrzejszy rajd rowerowy.

Wyznaczona trasa na rajd na wielu odcinkach jest „rozmoczona”  przez intensywne opady deszczu co nie sprzyja komfortowemu przejazdowi uczestników. W związku z powyższym rajd zostanie zorganizowany w  innym terminie  tj wrzesień/październik.

 

Organizatorzy

DOŻYNKI GMINNE 2021

 

12 września 2021

 

Program:
12:00 - Msza Św. w Kościele Parafialnym Podwyższenia Krzyża Świętego w Łopusznie,
13:30 - Przemarsz korowodu dożynkowego na teren GOSW,
14:00 - Rozpoczęcie uroczystości, powitanie uczestników,
14:10 - Obrzęd chleba,
15:00 - Program artystyczny
17:30 - Konkurs sołectw

Czytaj więcej: DOŻYNKI GMINNE 2021

Z okazji Dnia Dziecka wszystkim dzieciom życzymy wielu powodów do uśmiechu i radości. Samych sukcesów, rozwijania swoich talentów i pasji oraz beztroskiej zabawy. Spełnienia wszystkich marzeń, prawdziwych przyjaciół i kochającej rodziny.

 

Kierownik i Pracownicy Gminnego Ośrodka Sportowo - Wypoczynkowego w Łopusznie

Czytaj więcej: Dzień dziecka

W dniu 8 marca 2021 roku na terenie Gminnego Ośrodka Sportowo – Wypoczynkowego w Łopusznie odbyło się z zachowaniem wszelkich wymaganych zasad reżimu sanitarnego uroczyste podsumowanie konkursu zatytułowanego „Bukiet kwiatów na Dzień Kobiet”, zorganizowanego przez Wójta Gminy Łopuszno Panią Irenę Marcisz, Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznie oraz Gminny Ośrodek Sportowo – Wypoczynkowy w Łopusznie.

Czytaj więcej: ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU BUKIET KWIATÓW NA DZIEŃ KOBIET

By uczcić wyjątkowy dzień w roku jakim jest 14 luty – Walentynki, Wójt Gminy Łopuszno, Gminny Ośrodek Sportowo-Wypoczynkowy w Łopusznie oraz  Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznie zorganizowali konkurs pod nazwą „Serce Walentynkowe”.

Czytaj więcej: SERCE WALENTYNKOWE

Zaproszenie do obejrzenia relacji filmowej z IV edycji Łopuszańskiego Czytania

Zachęcamy wszystkich gorąco do obejrzenia relacji z Czwartego Łopuszańskiego Czytania zorganizowanego z okazji Walentynek przez Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznie, Gminną Bibliotekę Publiczną w Łopusznie oraz Gminny Ośrodek Sportowo – Wypoczynkowy w Łopusznie.

Czytaj więcej: IV ŁOPUSZAŃSKIE CZYTANIE

Pandemia sprawiła, że w tym roku ferie w GOSW Łopuszno wyglądały troszkę inaczej. By urozmaicić ten czas został ogłoszony konkurs "Moje ferie zimowe". Konkurs skierowany był dla dzieci i młodzieży, a polegał na nadesłaniu do nas zdjęcia, na którym uczestnik pokazał nam jak spędza ferie.

Czytaj więcej: Ferie zimowe 2021

Odwiedza nas 90 gości oraz 0 użytkowników.