NASZE AKTUALNOŚCI

Bezpłatne zajęcia dla ponad 100 dzieci z gminy Łopuszno. Było dużo atrakcji podczas ferii zimowych


Kreatywne zajęcia plastyczne i warsztaty rękodzieła, zabawy ruchowe, gry i turnieje, pogadanki, zajecie muzyczne, mnóstwo atrakcji – tak upłynęły tegoroczne ferie zimowe w gminie Łopuszno podczas zajęć organizowanych w Gminnym Ośrodku Sportowo Wypoczynkowym, Gminnym Ośrodku Kultury oraz w świetlicach środowiskowych na terenie gminy.
W tym roku organizatorzy zaoferowali dzieciom z terenu gminy Łopuszno wypoczynek aktywny, obfitujący w wydarzenia zarówno z zakresu zajęć kreatywnych, jak i sportowych.
Do organizacji ferii włączyły się Gmina Łopuszno, Gminny Ośrodek Sportowo Wypoczynkowy, Gminny Ośrodek Kultury oraz placówki wsparcia dziennego działające na terenie gminy Łopuszno, które przygotowały bardzo bogaty program zajęć. Zaoferowany pakiet był bogatą propozycją, z pewnością każde dziecko z mogło znaleźć tu coś dla siebie.
Organizatorzy wypoczynku zimowego zapewnili dzieciom różnorakie zajęcia, które prowadzone były przez wykwalifikowanych instruktorów. Spotkania plastyczno-techniczne i warsztaty rękodzieła były nie lada gratką dla miłośników zajęć plastycznych gdzie dzieci mogły rozwijać swoje umiejętności podczas robienia kartki walentynkowej czy pracować w masie solnej. Dzieci brały udział w grach i zabawach turniejowych. Dużą atrakcja dla najmłodszych były zajęcia z Nording Walking, zajęcia z języka angielskiego, matematyczne, muzyczno -wokalne, karate czy kulinarne.
Każda grupa odbyła tez ciekawe zajęcia z profilaktyczne na temat bezpiecznych zachowań z policjantem, ratownikiem medycznym czy terapeuta uzależnień tak aby przybliżyć dzieciom jakie niebezpieczeństwa mogą na nie czyhać.
W czasie zajęć poszczególne placówki odwiedzał Wójt Gminy Łopuszno Pani Irena Marcisz która wręczała dyplomy oraz drobne upominki.

 

 


galeria zdjęć...


Odwiedza nas 170 gości oraz 0 użytkowników.