NASZE AKTUALNOŚCI

XX Halowe Mistrzostwa Radnych i Pracowników Samorządowych w Piłce Nożnej o Puchar Starosty Kieleckiego.

W hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Masłowie w piłkę zagrali samorządowcy, urzędnicy, policjanci, strażacy oraz radcowie prawni. W turnieju wzięło udział 14 drużyn, które reprezentowały:  Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach, Komendę Miejską Policji w Kielcach, Starostwo Powiatowe w Jędrzejowie, Powiat Kielecki, Radców Prawnych, Komendę Wojewódzką Policji w Kielcach  oraz gminy Masłów, Zagnańsk, Daleszyce, Łopuszno, Morawicę, Nowiny , Mniów, Strawczyn.

Gminę Łopuszno reprezentowała drużyna sportowa w składzie:
- Karol Soboń
- Piotr Wilk
- Piotr Cegieła
- Dawid Ambur
- Paweł Doroszko
- Krystian Niebudek
- Michał Smolarczyk
- Dariusz Supernat
- Tomasz Mazur
- Bartosz Zagurowski

Drużynę w trakcie trwania turnieju wspierali i kibicowali  Pani Wójt Gminy Łopuszno Irena Marcisz, Sekretarz Gminy Łopuszno Pani Małgorzata Barcicka, Kierownik Gminnego Ośrodka Sportowo-Wypoczynkowego Pan Sławomir Stelmaszczyk oraz Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Pan Mariusz Łuszczyński.
Rozgrywki rozpoczęły się o godzinie 9 w hali sportowej w Masłowie. Po rozegraniu spotkań grupowych przystąpiono do ćwierćfinałów, a następnie do półfinałów.
Zwyciężyła drużyna Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach po emocjonującej walce z reprezentacją Miasta i Gminy Daleszyce. Trzecie miejsce dla Komedy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach.


 

Odwiedza nas 190 gości oraz 0 użytkowników.