NASZE AKTUALNOŚCI

Z okazji Dnia Dziecka wszystkim dzieciom życzymy wielu powodów do uśmiechu i radości. Samych sukcesów, rozwijania swoich talentów i pasji oraz beztroskiej zabawy. Spełnienia wszystkich marzeń, prawdziwych przyjaciół i kochającej rodziny.

 

Kierownik i Pracownicy Gminnego Ośrodka Sportowo - Wypoczynkowego w Łopusznie

Czytaj więcej: Dzień dziecka

W dniu 8 marca 2021 roku na terenie Gminnego Ośrodka Sportowo – Wypoczynkowego w Łopusznie odbyło się z zachowaniem wszelkich wymaganych zasad reżimu sanitarnego uroczyste podsumowanie konkursu zatytułowanego „Bukiet kwiatów na Dzień Kobiet”, zorganizowanego przez Wójta Gminy Łopuszno Panią Irenę Marcisz, Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznie oraz Gminny Ośrodek Sportowo – Wypoczynkowy w Łopusznie.

Czytaj więcej: ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU BUKIET KWIATÓW NA DZIEŃ KOBIET

By uczcić wyjątkowy dzień w roku jakim jest 14 luty – Walentynki, Wójt Gminy Łopuszno, Gminny Ośrodek Sportowo-Wypoczynkowy w Łopusznie oraz  Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznie zorganizowali konkurs pod nazwą „Serce Walentynkowe”.

Czytaj więcej: SERCE WALENTYNKOWE

Zaproszenie do obejrzenia relacji filmowej z IV edycji Łopuszańskiego Czytania

Zachęcamy wszystkich gorąco do obejrzenia relacji z Czwartego Łopuszańskiego Czytania zorganizowanego z okazji Walentynek przez Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznie, Gminną Bibliotekę Publiczną w Łopusznie oraz Gminny Ośrodek Sportowo – Wypoczynkowy w Łopusznie.

Czytaj więcej: IV ŁOPUSZAŃSKIE CZYTANIE

Pandemia sprawiła, że w tym roku ferie w GOSW Łopuszno wyglądały troszkę inaczej. By urozmaicić ten czas został ogłoszony konkurs "Moje ferie zimowe". Konkurs skierowany był dla dzieci i młodzieży, a polegał na nadesłaniu do nas zdjęcia, na którym uczestnik pokazał nam jak spędza ferie.

Czytaj więcej: Ferie zimowe 2021

Odwiedza nas 249 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj jest: 5 Sierpień 2021    |    Imieniny obchodzą: Oswald, Emil, Maria